УКРАЇНА

10:58

27.05

Влада

Київрада звинувачує СДПУ(о) у подіях у Мукачевому

0

У четвер, 29 червня на сесії Київської міської ради майже одноголосно ухвалено Заяву, що засуджує події навколо виборів міського голови міста Мукачевого Закарпатської області. Про це «proUA» повідомили у прес-службі “Нашої України”.

“Київська міська Рада висловлює глибоке занепокоєння з приводу масових порушень законодавства, що мали місце під час виборів Мукачівського міського голови. Масштаби цих порушень не знають аналогів у новітній історії України і вимагають негайної реакції з боку влади та суспільства”, - зазначається в ухваленому документі.

Депутати Київради наголошують, що перелік порушень під час виборів у Мукачевому просто вражає, однак “найбільші безчинства почалися після голосування 18 квітня, коли протоколи дільничних комісій засвідчили переконливу перемогу представника блоку “Наша Україна” Віктора Балоги”.

В Ухвалі зазначається, що в результаті цих безчинств “на очах у тисяч виборців, українських та закордонних спостерігачів розтоптано місцеве самоврядування, зневажено думку громадян, продемонстрована зневага до Конституції та Законів України”.

“Небаченим порушенням закону відкрито потурала, а часто й ініціювала їх офіційно зареєстрована в Україні політична партія – СДПУ(о). Представники цієї партії, очолюючи Адміністрацію Президента, Закарпатську обласну державну адміністрацію, Мукачівську територіальну виборчу комісію, а згідно з указом Президента – і територіальну громаду міста, сприяли беззаконню та фальсифікаціям на користь підтримуваного ними кандидата”, - йдеться у документі.

Депутати Київради вважають, що події в Мукачевому “є викликом усьому суспільству”, а відтак вимагають від органів державної влади “відновити порушене право мешканців Мукачевого вільно обирати міського голову, притягнути винних у злочинах, здійснених у Мукачевому, до кримінальної відповідальності, незалежно від їхніх зв’язків та посад, а також звільнити тих посадових осіб, які своїми діями та бездіяльністю сприяли розгулу злочинності в Мукачевому”.

“Якщо ці кроки буде зроблено, українська держава засвідчить здатність гарантувати права й свободи своїх громадян, якщо ні – безкарність остаточно розв’яже руки злочинцям та їх покровителям”, - наголошується у Заяві Київської міськради.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus