УКРАЇНА

04:30

21.05

Влада

Ющенко представить свій план євроінтеграції України

0

Лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко переконаний у перемозі кандидата від демократичних сил на президентських виборах, “альфою і омегою” діяльності якого стане орієнтація держави на Європу в зовнішній політиці та досягнення європейських стандартів в самій Україні. Про це йдеться у заяві Віктора Ющенка з приводу розширення Євросоюзу 1 квітня, повідомила «proUA» прес-служба “Нашої України”.

Ющенко привітав народи країн, які 1 травня стануть членами Європейського Союзу, відзначивши “їм поталанило з політичними лідерами, й вони змогли швидко провести європеїзацію своїх політичних, економічних та соціальних систем, здійснити справжній прорив у європейському напрямку”.

На думку лідера “Нашої України”, відсутність України не тільки серед нових членів ЄС, але й навіть серед кандидатів на вступ, “це вирок режиму, який править Україною з 1994 року”.

“Навіть сам факт того, що безпрецедентна фальсифікація виборів міського голови у Мукачевому відбулася напередодні прибуття в Україну Генсека НАТО та прем’єр-міністра Нідерландів, країни, яка незабаром головуватиме в ЄС, дає підстави підозрювати, що у найвищому керівництві нашої держави відкрито діє група, мета якої – унеможливити навіть щонайменший прогрес в питанні євроінтеграції України” – зазначено у заяві.

За словами Ющенка, “режим заплутався в своїй так званій багатовекторній політиці, в результаті чого з Україною крізь зуби розмовляють і на Заході, і на Сході”.

“З країною діється те, що відбувається з людиною, яка намагається сидіти одразу на двох стільцях” – говориться у заяві “Нашої України”.

На думку народного депутата, те, що зараз відбувається в Україні “неправильно розглядати, як кінець європейських перспектив України”. “Процес євроінтеграції України лише починається” – переконаний Ющенко.

“Я переконаний, що восени здорові демократичні сили отримають перемогу на виборах. Орієнтація України на Європу в зовнішній політиці та досягнення європейських стандартів в самій Україні стануть альфою й омегою у діяльності нового президента” – наголосив він.

Ющенко висловив впевненість, що вже за кілька років наполегливої роботи Україна досягне суттєвого прогресу та “отримає чіткі й недвозначні сигнали з боку Євросоюзу про його готовність у відносно близькій перспективі бачити Україну повноправним членом європейської сім’ї народів”.

Лідер “Нашої України” пообіцяв, що за кілька місяців його політична сила запропонує на розсуд громадськості чіткий план євроінтеграції України, над розробкою якого від початку року працює група фахівців.

“Я звертаюся до керівників країн ЄС не сприймати останні кроки режиму Кучми-Януковича, що відвертають Україну від Європи, як матеріал для остаточного вирішення. Дуже скоро цей режим посяде належне йому не найкраще місце в українській історії” – говориться у заяві. .

“А народ України, в чому я впевнений, вибере такого Президента, який не словом, а ділом рухатиме Україну до Європи,” – наголосив Віктор Ющенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus