УКРАЇНА

12:43

20.06

Влада

Україна зацікавлена в португальських інвестиціях

0

Президент Леонід Кучма вважає, що в Україні створено всі умови для торгово-економічного й інвестиційного співробітництва з португальськими партнерами. Про це він заявив на зустрічі з президентом Португальської Республіки Жоржіц Фернанду Бранку де Сампайо, що відбулася в четвер у рамках Європейського економічного самміту у Варшаві, повідомляє «ІНФА».

Кучма запропонував активізувати товарообіг між Україною і Португалією, теперішній рівень якого, за оцінкою українського президента, залишається досить стриманим, незважаючи на збільшення майже в 3 рази за останні 4 роки.

Президент України зазначив помітне збільшення португальських інвестицій в Україну, обсяги яких у 2003 році збільшилися в 9 разів і становили 2,1 млн. доларів США. Глава держави подякував португальській стороні за підтримку устремлінь України щодо визнання ринкового статусу її економіки і набуття членства у ВТО.

Леонід Кучма позитивно оцінив політику португальського уряду, спрямовану на створення сприятливих умов для активного залучення іммігрантів до життя країни і вказав, що підписання Угоди про тимчасову міграцію громадян України для роботи в Португалії 12 лютого 2003 року стало своєрідним проривом у цьому напрямку і підсилило імпульс у вирішенні аналогічних проблем у відносинах України з іншими державами.

Своєю чергою Жоржі Фернанду Бранку де Сампайо наголосив на підтримці Португалією євроінтеграційних устремлінь України. Президенти обох країн також торкнулися питання щодо ситуації в Іраку, наголосивши на посиленні ролі ООН у врегулюванні ситуації в цій країні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus