УКРАЇНА

14:08

18.06

Влада

ФДМ продасть 93% «Криворіжсталі»?

0

Фонд державного майна вирішив продати на конкурсі понад 90% акцій металургійного комбінату «Криворіжсталь». Про це «Українським Новинам»повідомило поінформоване джерело.

За словами джерела, точний розмір пакета акцій для продажу визначиться в травні, після того, як буде вирішено, скільки акцій комбінату буде продаватися його працівникам за пільговою підпискою. При цьому джерело зазначило, радше на продаж буде виставлено пакет акцій у розмірі близько 93% статутного фонду комбінату.

Відповідно до цієї інформації, ФДМ вже сформував конкурсну комісію з продажу акцій комбінату, яку очолив заступник голови Фонду держмайна Вадим Васильєв. На даний момент, за інформацією джерела, ФДМ ще не визначив умов конкурсу і стартової ціни акцій комбінату, однак, ймовірно, що конкурс буде оголошено у травні.

Нагадаємо, що, 7 квітня Мінпромполітики перетворило «Криворіжсталь» у відкрите акціонерне товариство зі статутним фондом 3,86 млрд. гривень.

У лютому компанія Tata Steel (Індія), що входить у міжнародний холдинг Tata Group, заявила про зацікавленість у придбанні «Криворіжсталі», і готовність витратити на купівлю комбінату до 1 млрд. доларів.

2003 рік найбільший в Україні металургійний комбінат «Криворіжсталь» закінчив з чистим прибутком 664,5 млн. гривень (після сплати дивідендів), збільшивши дохід на 29,5% порівняно з 2002 роком – до 7,5 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus