УКРАЇНА

09:45

25.05

Влада

Переговори про вступ у ВТО продовжаться у вересні

0

До кінця червня Україна має направити в секретаріат Всесвітньої торговельної організації (ВТО) уточнення і доповнення до звіту робочої групи щодо розгляду заявки України на вступ до ВТО. Після чого текст звіту має бути узгоджений з усіма країнами-членами ВТО. Як повідомляє «ІНФА», про це учасники робочої групи домовилися 26-27 квітня в Женеві. Наступна зустріч робочої групи відбудеться у вересні 2004 року.

Під час цього засідання були погоджені напрямки подальшої роботи над проектом звіту, зокрема, цінова політика, державна підтримка промисловості і сільського господарства, санітарні, ветеринарні і технічні заходи щодо товарів, що імпортуються, торговельні аспекти прав інтелектуальної власності.

Крім того, було проведено окреме багатостороннє засідання з питань розвитку відносин у сільськогосподарському секторі України і державної підтримки сільськогосподарського виробництва. Питання узгодження обсягу державної підтримки агропромислового сектора є найбільш проблемним для України, оскільки суворі вимоги норм ВТО не цілком враховують реалії перехідного періоду нашої економіки. Захист інтересів сільськогосподарських виробників стане однією з основних задач української сторони на наступному засіданні Робочої групи, що відбудеться наприкінці вересня 2004 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus