УКРАЇНА

06:03

28.05

Влада

Северинсен і Вольвенд знову приїдуть в Україну

0

Співдоповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Ханне Северинсен і Рената Вольвенд мають намір відвідати Україну з ознайомлювальним візитом з 27 травня по 3 червня 2004 року. Про це вони повідомили делегації Верховної Ради в ПАРЄ під час чергової сесії Асамблеї, повідомляє «Українська правда» .

У регіонах співдоповідачі Моніторингового комітету мають намір зустрітися з представниками органів місцевої і регіональної влади, виборчих комісій, неурядових організацій, національних меншин, ЗМІ, кандидатами, які балотуються на парламентських і місцевих виборах.

Під час зустрічі з доповідачами ПАРЄ заступник голови делегації Верховної Ради Анатолій Раханський закликав членів ПАРЄ підтримати ініціативу проведення в лютому 2005 року в Ялті міжнародного форуму з нагоди 60-річчя Ялтинської конференції з назвою «Вікно в майбутнє, яким його бачать ООН і все людство».

За його словами, Україна, яка є одним із засновників ООН і першою у світі добровільно відмовилася від ядерної зброї, вважає своїм обов’язком сприяти зміцненню ООН як центру багатосторонніх зусиль у подоланні глобальних викликів нового тисячоліття.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus