УКРАЇНА

18:28

24.05

Влада

Україна отримає від ЄС гроші тільки за успішні реформи

0

Від успіху реформ в Україні та в інших сусідів розширеного Євросоюзу залежатиме розмір допомоги Єврокомісії цим країнам. Про це заявила Комісар ЄС з питань бюджету Міхаелле Шрайер, яка представила проект бюджету Євросоюзу на 2005 рік, повідомляє «Німецька хвиля».

Вона повідомила, що в 2005 році Єврокомісія планує виділити близько 540 мільйонів євро новим сусідам розширеного ЄС та центральноазіатським країнам. Велику частину коштів передбачено виплатити східноєвропейським сусідам Євросоюзу, включаючи Україну.

Комісар Шрайер наголосила, що Єврокомісія буде відслідковувати, як та або інша країна зуміла розпорядитися грішми – від цього залежатиме, як Брюссель надалі виділятиме допомогу.

«У нашій політиці щодо нових сусідів ми розробляємо стратегічні документи і, звичайно, реформи відіграватимуть дуже важливу роль для визначення фінансових перспектив», - заявила Шрайер.

За її словами, у проекті бюджету на 2005 рік Єврокомісія ще використовувала старі правові інструменти. Але починаючи з 2007 року допомога сусіднім з ЄС державам визначатиметься тим, як ці країни запроваджують реформи – саме такий принцип закладений у політику Євросоюзу щодо нових сусідів, наголосила Міхаелле Шрайер.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus