УКРАЇНА

20:55

24.04

Влада

Підписано закон про особливості приватизації «Укррудпрому»

0

Президент України Леонід Кучма підписав закон про особливості приватизації підприємств Державної акціонерної компанії «Укррудпром». Цей закон набирає сили з дня його опублікування, повідомили href=http://proua.com target=_blank>«proUA» у прес-службі глави держави.

Закони та інші нормативно-правові акти, ухвалені до набрання сили цим законом, діють у частині, яка не суперечить цьому закону.

Закон передбачає надання переважного права на викуп акцій підприємств, що входять в “Укррудпром”, акціонерам, які володіють пакетом акцій у розмірі 25%+1 акція.

ДАК «Укррудпром» створена у 1998 році, її засновниками виступили Міністерство промисловості і Фонд держмайна України.

Зараз у ДАК «Укррудпром» входить 10 гірничодобувних підприємств. Майно п’яти з них цілком передано у статутний фонд компанії (Криворізький державний залізорудний комбінат, Докучаєвський державний флюсодоломітний комбінат, Новотроїцьке рудоуправління, Балаклавське державне рудоуправління імені Горького і державне промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром»).

Пакети акцій ще п’яти підприємств передано у статутний фонд компанії частково (ГЗК «Суха Балка» - 25,1% акцій, Південний ГЗК - 25,78%, Центральний ГЗК, Північний та Інгулецький ГЗКи - по 50%+1 акція).

Фонду держмайна України належить 100% акцій ДАК «Укррудпром».

Зазначений закон парламент ухвалив 9 квітня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus