УКРАЇНА

02:27

27.05

Влада

Кучма: вибори мера Мукачевого проба виборчих технологій

0

Президент Леонід Кучма вважає, що на виборах мера Мукачевого кожна із сторін, що висунули кандидатів, випробувала виборчі технології. Про це Кучма заявив на прес-конференції. «Зрозуміло, що усі відпрацьовували технології на вибори майбутні», - сказав Кучма, повідомили «Українські Новини».

Також він висловив жаль з приводу, що ніхто не думав про можливе заподіяння шкоди іміджеві України.

Президент сказав також, що зацікавлений в тому, щоб розслідування, яке він доручив провести Генеральній прокуратурі разом зі Службою безпеки України, представило йому докладний аналіз ситуації.

Кучма розповів, що по завершенні виборів він телефонував до голови Державної адміністрації Закарпатської області Іваном Різаком, і той повідомив йому про відсутність порушень. «Я запитав, чи були ексцеси? Він сказав - ні», - сказав Кучма.

Він також сказав, що попереджав всіх учасників виборів і місцеву владу про те, що за цими виборами будуть пильно спостерігати. «Попереджав, що ці вибори під мікроскопом розглядає світова громадськість», - сказав Кучма.

Кучма утримався від особистої оцінки ситуації з виборами, пославшись на те, що остаточне рішення має бути за прокуратурою і судом.

Кучма висловив жаль щодо того, що українські політики залучають для рішення проблем усередині країни міжнародні співтовариства.

«На мій погляд, боротьба за владу затьмарює політикам розум», - сказав Президент.

Він також сказав, що такі дії несуть ризик зниження рейтингів політиків як кандидатів на посаду Президента.

Як повідомляло агентство, у квітні Кучма припинив повноваження виконувача обов’язків мера Мукачевого Мирослава Опачка, якого він призначив у грудні 2003 року. Кучма визнав таким, що втратив силу, свій указ «Про заходи для забезпечення конституційних прав громадян і нормалізації життєдіяльності м.Мукачевого Закарпатської області», яким зробив таке призначення.

Наприкінці грудня Кучма призначив в.о. мера Мукачевого заступника голови Держадміністрації Закарпатської області М.Опачка.

У понеділок голова територіальної виборчої комісії виборів мера Мукачевого Юрій Переста заявив про перемогу заступника голови Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера на виборах мера і вручив йому посвідчення.

На думку депутатів «Нашої України», які спостерігали за перебігом виборів на усіх виборчих дільницях, перемогу одержав представник «Нашої України» Балога.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus