УКРАЇНА

06:12

28.05

Влада

Дніпропетровщина може залишитися без хліба

0

Правохоронці Верхньодніпровського району Дніпропетровської області днями взялися за перевірку Верхньодніпровського елеватора, де не платити зарплату на сьогодні вже стало традицією. Про це повідомляють «Версии».

На підприємстві «Верхньодніпровський елеватор» уже 4 місяці не виплачується заробітна плата. Трудовий колектив встиг поскаржитися практично в усі можливі інстанції. Однак, реакції поки ніякої. У результаті керівництво елеватора виплачувати зарплату і не поспішає. Про її підвищення взагалі не йдеться.

До того ж останнім часом не копійки не вкладено в розвиток і відновлення технічної бази елеватора. Устаткування, що залишилося, працює на межі виробітку. Сто співробітників, які майже на ентузіазмі підтримують елеватор у робочому режимі, усе ще сподіваються, що порушена прокуратурою справа за фактом невиплати заробітної плати, допоможе не тільки вибити зароблене, а і зберегти свої робочі місця.

Підприємством керує голова наглядової ради Олександр Зінченко. Йому і належить контрольний пакет акцій – близько 70%.

Верхньодніпровський елеватор – це чотири площадки: у Мічуріному Розі, Вольногорську, Новомиколаївці та Верховцеве. Проектна потужність елеватора – 100 тисяч тонн зерна. На підприємстві працює близько 100 чоловік.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus