УКРАЇНА

16:32

26.05

Влада

Кабмін створив агентство для залучення капіталу

0

Кабінет Міністрів вирішив створити Агентство з питань іноземних інвестицій. Ця управлінська структура існуватиме у формі акціонерного товариства, у її статутному фонді частка держави становитиме не менше 51%. Про це повідомляють «Українські Новини».

Кабмін доручив Фондові державного майна стати засновником Агентства. Крім того, Кабмін доручив ФДМ разом з Міністерством економіки визначити решту співзасновників агентства і перелік держмайна, що підлягає передачі до статутного фонду нової структури. при цьому ФДМ передасть Мінекономіки повноваження управління корпоративними правами держави в статутному фонді Агентства. Мінекономіки створить у регіонах дочірні підприємства Агентства.

Нагадаємо, що в липні минулого року президент Леонід Кучма доручив Кабмінові вжити додаткових заходів для залучення іноземних інвестицій в економіку України, зокрема, створивши Агентство з питань іноземних інвестицій. Передбачається, що створення Агентства сприятиме припливові іноземного капіталу.

Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну за 2003 рік зріс на 24,7%, або на 1,3 млрд. доларів порівняно з 2002 роком і на 1 січня 2004 року становив 6,65 млрд. доларів.

У 2002 році прямі іноземні інвестиції в Україну зросли на 8,4%, або на 415,93 млн. доларів – до 5,33 млрд. доларів порівняно з 2001 роком.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus