УКРАЇНА

08:28

22.06

Влада

Ющенко обговорив із Саакашвілі тему виборів

0

Лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко зустрівся у середу з президентом Грузії Михаїлом Саакашвілі. Під час зустрічі співрозмовники обговорили теми політичної ситуації в Україні й Грузії. Віктор Ющенко ознайомив президента Грузії з ситуацією, яка склалася на виборах міського голови Мукачевого. Про це «proUA» повідомили у прес-службі “Нашої України”.

Ющенко і Саакашвілі обговорили також питання міжпарламентської співпраці та взаємодії між політичними силами, адже минулого року політичні сили, які вони очолюють, підписали Меморандум про співпрацю.

Лідер “Нашої України” підкреслив, що демократичні сили в українському парламенті усвідомлюють необхідність і важливість активізації політичних та економічних контактів між Україною та Грузією. За словами Ющенка, ці парламентські сили запобігатимуть ініціативам уряду та провладної парламентської більшості, які сприяють обмеженням в торгово-економічній сфері, можуть негативно впливати на режим вільної торгівлі між двома державами.

Коментуючи на прохання журналістів результати зустрічі з грузинським президентом, Віктор Ющенко сказав, що він привітав Михаїла Саакашвілі з його першими успіхами на посаді президента Грузії.

За словами лідера “Нашої України”, “новообраний глава Грузії зумів розв’язати цілу низку складних проблем, зокрема – збереження єдності країни, об’єднання політичних сил, формування влади, проведення парламентських виборів”. На думку Ющенка, це блискуча відповідь на ключові виклики, які постали перед грузинською нацією.

Лідер “Нашої України” підтвердив також, що під час бесіді співрозмовники обговорили проблему виборів в Україні. Адже світова спільнота, зокрема – Грузія, не байдужі до ситуації в Україні і висловлюють зацікавленість тим, щоб перегони пройшли прозоро, демократично, з дотриманням законодавства, зауважив Ющенко.

На зустрічі з президентом Грузії були також присутні народні депутати України Петро Порошенко, Олег Рибачук, Микола Мартиненко та Давид Жванія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus