УКРАЇНА

14:02

18.06

Влада

Литва висловлюється за вільну торгівлю між ЄС, Україною і Росією

0

Литва висловлюється за розширення торгово-економічного співробітництва Європейського Союзу з Росією й Україною, заявив у середу міністр закордонних справ Литви Антанас Валіоніс на регіональному семінарі «Торговельна політика після розширення ЄС», організованого литовським МЗС і ВТО, повідомляє «ІНФА».

«Литва висловлюється за початок переговорів ЄС із Росією й Україною щодо вільної торгівлі відразу після вступу цих країн до Всесвітньої торгової організацію», - наголосив Валіоніс.

На його думку, ініціативи ЄС за назвою «Європейське сусідство», спрямовані на поліпшення політичних і економічних відносин зі східними і південними сусідами, насамперед, передбачають установлення режиму вільної торгівлі з Росією й Україною, «створять більш сприятливі умови для зростання експорту й інвестицій у країни СНД».

Глава литовського МЗС заявив, що Литва виступатиме за те, щоб у здійсненні ініціативи «Європейського сусідства» основну увагу і кошти спрямовували на розвиток економічного і прикордонного регіонального співробітництва, реалізацію природоохоронних проектів і контроль кордонів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus