УКРАЇНА

16:03

18.06

Влада

Мінюст бореться з встановленням незаконних норм

0

З початку року Міністерство юстиції України попередило прийняття 381 незаконної правової норми, що містилися у нормативно-правових актах міністерств та інших центральних органів влади, поданих на державну реєстрацію до головного юридичного відомства. При цьому 129 з 381 попереджених незаконних норм безпосередньо порушували права громадян та юридичних осіб України. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Такі підсумки державної реєстрації Мін′юстом України нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів влади у І кварталі 2004 року повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

Загалом з початку року Мін′юст зареєстрував близько 90% поданих на державну реєстрацію актів центральних органів влади – 405 з 459.

«Тобто майже 4 сотні незаконних правових норм містилися усього в 54 актах.» - наголосив Міністр юстиції України.

Після проведеної Мін′юстом експертизи 23 з 54 актів було остаточно відмовлено в державній реєстрації: 12 підлягало скасуванню, 6 - не містили правових норм, а тому державній реєстрації не підлягали, 5 – було відмовлено у реєстрації. Ще 31 нормативно-правовий акт, як повідомив Міністр, був повернутий органам, що їх видали, для усуненя недоліків.

Загалом, зазначив Олександр Лавринович, за 10 років державної реєстрації нормативно-правових актів в Україні Міністерством юстиції було попереджено прийняття близько 17 тисяч незаконних правових норм.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus