УКРАЇНА

09:41

25.05

Влада

Створення Енергокомпанії України залежить від ВР?

0

Глава Фонду державного майна Михайло Чечетов підтверджує позицію уряду щодо того, що Національна енергетична компанія може бути створена тільки після прийняття Верховною Радою законопроекту про реструктуризацію боргів енергокомпаній. Про це Чечетов повідомив у вівторок під час прямої телефонної лінії, передає «Деловая Неделя».

За словами глави ФДМ, недавно відбулася нарада керівників ПЕК за участю президента Леоніда Кучми, на якому була підтверджена ця позиція Кабміну – уряд прийме постанову про створення НЕК тільки після прийняття Верховною Радою законопроекту про мораторії на банкрутство підприємств ПЕК, а також законопроекту про реструктуризацію заборгованості підприємств ПЕК.

Як зазначив Чечетов, сьогодні пакети енергокомпаній, що повинні бути включені до складу НЕК, обтяжені величезними боргами, що, на думку глави ФДМ, ускладнить створення НЕК.

За словами віце-прем’єр міністра України з питань ПЕК Андрія Клюєва, у випадку прийняття урядом постанови про створення НЕК без попереднього прийняття ВР мораторію на банкрутство підприємств ПЕК, а також реструктуризації заборгованості таких підприємств, може бути початий процес банкрутства створеної енергокомпанії. Він додав, що постанова про створення НЕК цілком підготовленоі і всі питання щодо цієї компанії погоджено.

23 січня президент Леонід Кучма підписав Указ «Про заходи щодо підвищення ефективності управління електроенергетичним комплексом». Глава держави поставив за обов’язок Кабінетові Міністрів здійснити заходи для створення Національної акціонерної компанії «Енергетична компанія України», серед іншого затвердити статут компанії, забезпечити формування її статутного фонду.

До державної компанію повинні увійти відкриті акціонерні товариства електроенергетичного комплексу, пакети акцій яких залишилися в державній власності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus