УКРАЇНА

18:03

24.06

Влада

“Наша Україна” оприлюднила протоколи виборів

0

“Наша Україна” оприлюднила всі протоколи дільничних виборчих комісій про результати голосування по виборах міського голови Мукачевого. Загалом вибори відбувалися на 36 дільницях, однак протоколи з двох виборчих дільниць відсутні. Про це відомили в прес-службі блоку “Наша Україна”.

Як повідомляє прес-служба, на виборчій дільниці №23 протоколу за результатами голосування не було надано. Ця дільниця є закритою, на ній зареєструваний лише 41 виборець. За свідченням спостерігачів, за кандидата Віктора Балогу проголосувало 15 виборців, за Ернеста Нусера - 18. Ще два бюлетені визнані недійсними.

Результати голосування на виборчій дільниці №26 повністю відсутні. Це одна з найбільших дільниць, на ній зареєстровано 3045 виборців, з яких 1702 узяли участь у голосуванні. Коли підрахунок голосів майже завершився, голова комісії поскаржився на погане самопочуття. Голову комісії госпіталізували, а всі бюлетені без складення протоколу відправили в територіальну виборчу комісію. Однак Мукачівська територіальна виборча комісія не підраховувала бюлетені, а визнала вибори на виборчій дільниці №26 недійсними.

Під протоколами з виборчих дільниць №№ 8, 11, 32 немає підписів голів дільничних комісій. Після підрахунку голосів і складання протоколів, як повідомляє прес-служба “Нашої України”, вони відмовилися завіряти ці документи своїми підписами.

За результатами підрахунку існуючих протоколів, за Віктора Балогу на виборах мера Мукачевого проголосували 19379 виборців, за Ернеста Нусера – 13896 мукачевчців. Кандидат від “Нашої України” переміг на 26 виборчих дільницях. Натомість Ернест Нусер здобув перемогу лише на 8 дільницях.

Зображення усіх бюлетнів можна переглянути на сайті “Нашої України”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus