УКРАЇНА

20:10

20.05

Влада

АМК готує санкції проти металургійних компаній

0

Кременчуцький сталеливарний завод першим виконав рекомендацію Антимонопольного комітету щодо зниження цін на продукцію гірничо-металургійного комплексу. Про це «proUA» повідомили в прес-службі АМК.

Керівництво заводу пояснює зростання цін на свою продукцію значним подорожчанням – в 2-3 рази – вартості сировини та комплектуючих. Водночас, завод поінформував АМК, що він знизив відпускні ціни на сталеве литво для вагонобудування на 15 %.

Голова АМК Олексій Костусєв позитивно оцінив рішення металургів: “Замість тривалого розслідування і можливої судової тяганини ми отримали реальний позитивний результат всього за кілька тижнів. Це свідчить про патріотизм і порядність керівників групи ТАС, але не заспокоює комітет”. Він також додав, що не всі підприємства гірничо-металургійної галузі готові добровільно виконати вимоги комітету, тому до них, очевидно, АМК буде змушений вжити жорстких заходів.

Нагадаємо, що 15 квітня Антимонопольний комітет рекомендував металургійним компаніям в 10-денний термін знизити ціни. Претензії АМК стосувалися виробників феросплавів, коліс для вагонобудування, залізничних рейок, водогазопровідних труб, лиття для вагонобудування, гальмівних колодок та ін. АМК також заявив, що ціни мають знизити компаніїї, які належать до промислово-фінансових груп “Приват”, СКМ, “Інтерпайп”, ТАС.

Кременчуцький сталеливарний завод входить до складу промислово-фінансової групи ТАС.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus