УКРАЇНА

13:55

21.05

Влада

Лавриновичу скаржаться на невиплати зарплат та аліментів

0

Сімдесят відсотків громадян України поскаржилися цього року в органи юстиції на невиплату зарплат чи аліментів. Також 70% запитів народних депутатів, що надійшли до установ та органів юстиції з початку цього року, стосувалися рішень судів з приводу повернення громадянам боргів по заробітній платі та аліментах. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінюсту.

Такі дані за підсумками роботи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції у І кварталі 2004 року оприлюднив міністр юстиції України Олександр Лавринович .

За словами О.Лавриновича, з початку року до міністерства юстиції та підвідомчих йому органів надійшло понад 50 тисяч звернень від громадян та майже 700 від народних депутатів України. Понад 35 тисяч з них стосувалися стягнень за рішеннями судів по зарплатах та аліментах. Проте лише у 5% випадків йшлося про порушення або тяганину при виконанні рішень суду з боку державних виконавців.

Проблеми, що зачіпалися в інших 95 відсотках звернень, не відносилися до компетенції органів юстиції – це скарги на незадовільну діяльність або нестворення ліквідаційних комісій на підприємствах-банкрутах; щодо стягнення заборгованості з неплатоспроможних підприємств та установ, до більшості з яких розпочато процедуру санації; щодо відсутності у боржників майна.

Олександр Лавринович також повідомив, що найбільша кількість цьогорічних звернень з приводу повернення боргів по зарплаті та аліментах, в тому числі обгрунтованих, надійшла до органів юстиції Харківської та Донецької областей

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus