УКРАЇНА

02:12

27.05

Влада

УНП солідарна з десятьма членами ЄС

0

Першого травня у Львові відбудеться акція “Кордони ЄС – на східні кордони України”, –таким чином Українська народна партія відзначатиме день солідарності з новими десятьма членами Європейського Союзу. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

“Коли влада в Україні стане українською, кордони Європейського Союзу перемістяться до східних кордонів нашої держави”, – заявив ініціатор акції, народний депутат України, голова Львівської обласної організації УНП Олекса Гудима. Він також повідомив, що акція відбудеться в найближчі місяці практично в усіх областях України – від Заходу до Сходу. Інтеграція України до європейських та євроатлантичних структур - одне з ключових положень програми УНП, нова редакція якої була затверджена на V з’їзді партії у грудні 2003 року. “Ми хочемо говорити з громадянами на тему євроінтеграції мовою фактів і цифр. Якщо цього не робить держава, це робитиме наша партія,” - прокоментував ідею акції Юрій Костенко.

Нагадаємо, що сьогодні Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції оприлюднило невтішний прогноз від розширення Євросоюзу: зокрема від обмежень експорту в країни, що приєднаються до ЄС, Україна може втратити 200-250 млн. доларів. У цьому відомстві очікують, що негативні наслідки не будуть тривалими, а пізніше очікує навіть збільшення зовнішньо-торгівельного обороту України з ЄС на 8% – до 38%.

1 травня до Євросоюзу приєднаються нові десять держав: Чехія, Естонія, Кіпр, Латвія, Литва, Угорщина, Мальта, Польща, Словенія і Словаччина.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus