УКРАЇНА

02:15

27.05

Влада

Розширення ЄС спричинить Україні збитки

0

Втрати України від змін торговельного режиму у зв’язку з розширенням Євросоюзу можуть становити 200-250 млн. доларів США. Про це заявив заступник міністра економіки Андрій Березний, повідомляє «Деловая Неделя».

Березний повідомив, що з 1 травня Україна залишиться без договорів про вільну торгівлю з трьома країнами Балтії, також будуть змінені відповідно до вимог ЄС імпортні тарифи та антидемпінгові заходи до українських товарів, які поставляються в ці країни, що призведе до скорочення обсягів експорту.

Воднораз Березний зазначив, що втрати матимуть тимчасовий і короткостроковий характер і згодом зведуться до нуля. За його даними, за рахунок приєднання до ЄС 10 країн частка Євросоюзу у зовнішньоторговельному обігу України збільшиться приблизно на 8% - до 38%.

Нагадаємо, що 30 березня в Брюсселі був парафований текст проекту протоколу до угоди про партнерство і співробітництво між Європейською Співдружністю і її державами-членами з однієї сторони та Україною з другої про приєднання Чехії, Естонії, Кіпру, Латвії, Литви, Угорщини, Мальти, Польщі, Словенії і Словаччини до ЄС і внесення відповідних змін у цей документ. Після підписання протоколу, яке намічене на кінець квітня, він підлягатиме ратифікації Верховною Радою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus