УКРАЇНА

18:43

25.06

Влада

ПАРЄ може розглянути мукачівське питання у червні

0

Парламентська Асамблея Ради Європи не буде розглядати українські питання на нинішній сесії. Всупереч прогнозам, ані питання про порушення виборчого законодавства під час виборів мера Мукачевого, ані питання про торгівлю немовлятами у Харкові не були внесені у порядок денний сесії ПАРЄ, яка почалася сьогодні в Страсбургу (Франція). Про це повідомляє «Деловая Неделя».

Як повідомив президент ПАРЄ Пітер Шидер, проект рекомендации щодо проблеми торговлі немовлятами в Українінаразі розглядає комісія з соціальних питань. Він також зазначив, що перед винесенням питання на сесію слід з’ясувати чи дійсно відбувається торгівля немовлятами.

Що стосується виборів у Мукачевому, то, на думку Шидера, все стане відомо після його зустрічі з українськими депутатами.

Тим часом, за повідомленням Української служби ВВС, угорський депутат, член Конгерсу у справах місцевої та регіональної влади при Раді Европи Георгі Бергу заявив, що місія Конгресу була присутня на виборах у Мукачевому і робитиме спеціальну доповідь 4 травня у Парижі. Бергу повідомив також, що в разі затвердження цієї доповіді, її розгляне ПАРЕ і тоді питання виборів у Мукачевому, можжливо, буде обговорюватись спільно з іншими українськими питаннями під час червневої сесії ПАРЄ. “Мої враження від виборів у Мукачевому невтішні. Стандарти Ради Європи не були дотримані. У виборичй процес втручалась найвища державна влада, кандидатів від опозиції безпідставно намагались дискредитувати, мас-медіа піддавалися очеивдній маніпуляції», – заявив Бергу. Він також додав, що місія Конгресу у справах місцевої та регіональної влади при Раді Европи вважає результати виборів у Мукачевому сфальсифікованими і рекомендує провести нові вибори.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus