УКРАЇНА

21:33

21.05

Влада

Відновлення Іраку вже не актуально?

0

Участь України у відновленні економіки Іраку перестала бути актуальною. Як повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ», про це заявив голова парламентського Комітету з питань оборони та національної безпеки Георгій Крючков. Він вважає, що відновлення Іраку навряд чи почнеться найближчими роками в зв’язку з початком народного повстання.

Крючков нагадав, що мотивація для направлення українських миротворців до Іраку була саме економічна. Він переконаний, що Україні не варто розраховувати на те, що їй запропонують якісь контракти з відновлення Іраку. «Нам нічого не кинуть з панського столу», – говорить депутат. Водночас Крючков вважає, що Україна має активніше діяти, домагаючись участі в роботах з відновлення Іраку. Депутат нагадав, що українські фахівці вже давно працювали в Іраку і до українців в Іраку завжди було добре ставлення. За словами Крючкова, і зараз до наших миротворців ставляться не як до окупантів, а як до людей, які прийшли допомагати.

Крючков також заявив, що американсько-британська військова кампанія проти Іраку не принесла мир на ці землі. Він зазначив, що за деякими підрахунками, кількість жертв від цієї кампанії дорівнює кількості жертв режиму Саддама Хусейна. «Демократію не можна принести за допомогою зброї», – зазначив Крючков.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus