УКРАЇНА

12:01

21.05

Влада

Зона контролю українських миротворців в Іраку не збільшуватиметься

0

Українські миротворці в Іраку не розширюватимуть зону своєї відповідальності. Як сьогодні заявив міністр оборони України Євген Марчук, українська бригада у складі миротворчого контингенту в Іраку, з урахуванням її структури, чисельності та місць базування, не “має можливості розширювати зону своєї відповідальності”. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міноборони.

Міністр також підкреслив, що збільшення чисельності українського миротворчого контингенту в Іраку неможливе через встановлені парламентом обмеження. “У нас є квота парламенту - 1800 чоловік”, - сказав він. Марчук зазначив, що зона несення служби визначена у Меморандумі про взаєморозуміння між нами і США. Тому, якщо виникне питання про збільшення чисельності українського контингенту, то така пропозиція, за словами Марчука, має стати предметом окремих переговорів. Міністр також наголосив, що офіційно така пропозиція українській стороні не надходила.

Нагадаємо, що Україна має невеликий запас для збільшення складу миротворчого контнгенту в Іраку – близько 140-150 чоловік. За інформацією Євгена Марчука, сьогодні вирішується питання про те, щоб направити в Ірак український вертолітний загін. За словами Марчука, чотири гелікоптери потрібні головним чином, для захисту самої бригади.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus