УКРАЇНА

02:43

22.06

Влада

У Славутичі народжуваність перевищує смертність

0

Місто Славутич, у якому живуть фахівці, які працюють на Чорнобильській АЕС , є єдиним в Україні містом, де народжуваність у півтора разу перевищує смертність, повідомляють РІА «Новости».

За словами мера міста Володимира Удовиченка, в Славутичі, населення якого становить близько 24 тисяч осіб, серед яких більше ніж 6 тисяч дітей віком до 16 років, кожний третій день народжується одна дитина.

Рішення про будівництво Славутича - нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їхніх родин після аварії на ЧАЕС було ухвалено 2 жовтня 1986 року керівними органами Радянського Союзу.

Будівництво міста, у якому брали участь вісім радянських республік, почалося в грудні того ж року. При будівництві були використані найбільш довершені проекти житлових і громадських споруд кожної з республік-учасниць, тому всі квартали Славутича мають відповідний національний колорит.

На сьогодні в місті 12 кварталів: Бакинський, Білгородський, Вільнюський, Добринінський, Єреванський, Київський, Ленінградський, Московський, Ризький, Талліннський, Тбіліський, Чернігівський. Територія забудови міста займає 7,5 квадратних кілометрів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus