УКРАЇНА

04:25

21.05

Влада

ОБСЄ просить Кучму проконтролювати ситуацію в Мукачевому

0

Президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Брюс Джордж попросив президента України Леоніда Кучму забезпечити належне розслідування ситуації навколо виборів мера Мукачевого. “Закликаю вас... виправити ситуацію таким чином, щоб справжня воля виборців була реалізована”, - йдеться у листі президента ПА ОБСЄ Брюса Джорджа до президента Кучми. Про це «proUA» повідомили в прес-службі блоку “Наша Україна”.

“Мене поінформували з низки джерел, включаючи представників ОБСЄ, які були присутні у день голосування, про випадки залякування, у тому числі насильства проти українського спостерігача. Інші джерела інформували про втручання сторонніх у виборчий процес, погрози та тиск на учасників процесу, а також на депутатів Верховної Ради, спостерігачів та журналістів. Також звучали звинувачення у численних випадках шахрайства та маніпулювання при підрахунку голосів, які могли призвести до невідповідності офіційних результатів реальній волі виборців”, - пише у листі до Кучми Брюс Джордж.

Він також наголосив, що ПА ОБСЄ особливо стурбована цими випадками у світлі президентських виборів, запланованих на 31 жовтня. “ПА ОБСЄ розглядає можливість спостереження за цими виборами та дуже скрупульозно слідкує за передвиборчою ситуацією”, – наголошується у листі. Водночас, Брюс Джордж відзначив, що під час парламентських виборів у 2002 році “відбувся прогрес порівняно з попередніми виборами”. “Я щиро сподіваюся, що спостерігачі ОБСЄ зможуть зробити такі ж висновки стосовно дуже важливих президентських виборів цього року”, – підкреслив Джордж.

Нагадаємо, що 20 квітня ОБСЄ вже заявляло про стурбованість щодо перебігу виборів мера Мукачевого, зокрема щодо нападу невідомих особ на виборчу дільницю, на якій були присутні два спостерігачі від ОБСЄ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus