УКРАЇНА

16:39

20.05

Влада

У Страсбургу голосують щодо Мукачевого

0

У Страсбургу на відкритій сьогодні сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи вирішується чи вносити до порядку денного питання про ситуацію, що склалася навколо виборів у Мукачевому. Про це повідомляє «Українська служба BBC» .

ПАРЄ визначається чи розглядати окремо українське питання на надзвичайних дебатах. Наразі ухвалене рішення комітету міністрів Ради Європи про те, щоб розглянути українську ситуацію в контексті майбутніх президентських виборів 5 травня на спеціальному засіданні Групи з демократії та стабільності. Про це BBC повідомив голова цієї Групи, посол Швейцарії до Ради Європи, Жан Клод Жосе.

Він наголосив, що цьому рішенню передувала спеціальна доповідь Секретаріату у справах інформації та допомоги, яку було оприлюднено минулого тижня.

За словами пана Жосе, Рада Європи занепокоєна використанням адміністративного ресурсу під час підготовки до виборів і зокрема тим фактом, що згідно з матеріалом цитованої доповіді, голови обласних адміністрацій отримують з Києва вказівки про те, як дискредитувати лідерів опозиції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus