УКРАЇНА

07:53

21.05

Влада

Матвієнко: в Мукачевому підмінили 12 протоколів

0

Фальсифікація виборів Мукачівського міського голови відбулася внаслідок підміни протоколів з 12-ти виборчих дільниць. Як повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес-службу народного депутата Анатолія Матвієнка, підміна протоколів сталася з 22.00 18 квітня до 02.00 19 квітня під час доставки протоколів до територіальної виборчої комісії.

За словами Матвієнка, про фальсифікацію результатів свідчать оригінали протоколів з цих дільниць з підписами й «мокрими» печатками, що є в розпорядженні робочої групи Верховної Ради. Матвієнко також повідомив, що на всіх цих дільницях зі значною перевагою переміг Балога. «Груба, виконана нашвидкуруч фальсифікація як правило зводилася до віднімання від показника Балоги цифри, кратної 100, і до відповідного збільшення показника голосів, поданих за Нусера, або числа недійсних бюлетенів», – зазначив Матвієнко. Він також відзначив, що внаслідок фальсифікації число голосів, начебто поданих на виборчій дільниці №4 за Нусера (2479), стало суттєво перевищувати число виборців, які проголосували на цій дільниці (1739). «Робота з фальсифікації протоколів, очевидно, координувалася з кабінету керуючого справами міськвиконкому, звідки існував окремий прохід до кімнати Територіальної виборчої комісії», - додав Матвієнко.

В своєму звіті Матвієнко також нагадав, що о 24.00 19 квітня, залишаючи приміщення міської ради, отримав запевнення керівництва ГУ МВС Закарпаття, що охорону будинку вночі буде посилено. «Однак уже о 00.15 20 квітня за вказівкою керівництва УМВС Мукачевого міліцейську охорону з приміщення міськради було знято, в будинку залишився тільки сторож Левандовський», – зазначив депутат. «Відразу ж потому відбулося зухвале пограбування секретної частини міськвиконкому, де було складено бюлетені, а сторожа Левандовського було при цьому по-звірячому побито», – додав депутат. На думку Матвієнка, зловмисники добре знали місце розташування бюлетенів.

Депутат вважає, що встановити виконавців та замовників фальсифікації просто – для цього слід лише допитати голів 12 виборчих дільниць, протоколи яких були підмінені.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus