УКРАЇНА

07:35

27.04

Влада

«Автоальянс-портфоліо» закінчив перший інтервал викупу інвестиційних сертифікатів

0

21 квітня пайовий інтервальний диверсифікований інвестиційний фонд (ПІДІФ) «Автоальянс-портфоліо» закрив свій перший інтервал з прийому заявок на викуп інвестиційних сертифікатів в учасників.

Про це повідомив президент Фінансової групи «Автоальянс» Анатолій Отченаш.

Вартість чистих активів ПІДІФ «Автоальянс-портфоліо», за якими здійснювався викуп інвестиційних сертифікатів, станом на 21 квітня становила 0,81 грн. при номіналі сертифіката - 0,50 грн.

«На цей момент прибутковість при викупі сертифікатів становить 58% річних. У цифрах прибутковість залежить від того, коли і скільки куплено сертифікатів фізичною особою. Тому будь-який учасник у період інтервалу міг пред’явити свої інвестиційні сертифікати до викупу і зафіксувати отриману прибутковість,» - зазначив А. Отченаш.

За словами президента ФГ «Автоальянс», це перші інтервальні виплати пайового фонду. «У фондового ринку гарні перспективи, тому що є дуже велика недооціненість акцій порівняно з іншими активами. Це, у принципі, робота на яку орієнтовані всі країни Європи, де є фондовий ринок. Ми пропонуємо ці послуги зараз на Україні в тому ж обсязі і форматі, що й інші країни», - наголосив А. Отченаш.

За його словами, відмінність інтервальних фондів від банківських депозитних внесків полягає в одержанні ринкової прибутковості, що склалася на сучасний момент відповідно до ринкової оцінки активів, до яких вкладені засоби інвестиційного фонду. «У банків замість ринкової прибутковості є фіксована прибутковість. Таким чином, банки зараз забезпечують 20% прибутковості, а фонди - 60%», - зазначив президент ФГ «Автоальянс».

Фінансова група «Автоальянс» працює на фондовому ринку України з 1995 року. ФГ «Автоальянс» здійснює функції брокера для своїх клієнтів на фондовому ринку, пропонує ведення реєстрів і послуги хоронителя, займається спільним інвестуванням через інвестиційні фонди, проводить трастові операції, консультує своїх клієнтів з питань приватизації, інвестицій, корпоративних фінансів, звертання цінних паперів, виходить на ринок недержавного пенсійного забезпечення.

До складу групи входять АТ «Автоальянс-XXI століття» - компанія з управління активами інститутів спільного інвестування і пенсійних фондів, що керує активами пайового інтервального диверсифікованого інвестиційного фонду «Автоальянс-Портфоліо», закритого венчурного недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду «Автоальянс-Креативний», закритого венчурного недиверсифицированного пайового інвестиційного фонду «Фонд інвестиційних технологій», закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду «Східно-Європейський інвестиційний фонд». У складі ФГ знаходяться також ЗАТ «Фондова компанія «Автоальянс-інвест» , яка надає послуги торговлі цінними паперами і хоронителя цінних паперів, довірче товариство «Автоальянс-Довіра», ТОВ «Автоальянс-Реєстратор» і недержавний пенсійний фонд «Автоальянс».

Сукупний обсяг емісії цінних паперів ФГ «Автоальянс» становить більше ніж 270 млн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus