УКРАЇНА

06:26

28.05

Влада

Тепловикам пояснять, навіщо подавати гарячу воду влітку

0

ДК «Газ України» стурбована відмовами і, в окремих випадках, відкритим небажанням деяких підприємств комунальної теплоенергетики постачати гарячу воду населенню в літній період. У зв’язку з цим компанія проводитиме роз’яснювальну роботу з метою змусити теплокомуненерго надавати населенню більш якісні послуги. Про це «proUA» повідомили в прес-службі ДК «Газ України».

Компанія стверджує, що може поставляти підприємствам теплокомуненерго природний газ в обсягах, достатніх для повного забезпечення населення України гарячою водою. «Компанія засуджує політику підприємств теплокомуненерго, що відкидають соціальну складову у своєму бізнесі», – заявив заступник голови Ради директорів ДК „газ України» Іван Варга.

Як повідомляє прес-служба компанії, “Газ України» до 1 травня 2004 року завершиться процес укладання угод на постачання природного газу підприємствам теплокомуненерго протягом травня-вересня для забезпечення населення і бюджетних установ гарячою водою. За словами представників ДК «Газ України», попит на подачу гарячої води в літній період зросте: протягом літнього сезону 2003 року угоди про постачання газу для забезпечення населення гарячою водою уклали майже 300 підприємств комунальної теплоенергетики в порівнянні з 200 у 2002 році. Торік гарячим водопостачанням були найкраще забезпечені Дніпропетровська, Київська і Львівська області. Найменша кількість угод була укладена з теплокомуненерго Волинської, Закарпатської, Сумської і Чернівецької областей. Населенням протягом травня-вересня 2003 року було спожито 736,7 млн. куб. метрів газу на суму 116 млн. грн., що на 334,1 млн. куб. метрів природного газу (35 млн. грн.) більше показника 2002 року. Рівень оплати підприємств теплокомуненерго за поставлений для підігрівання гарячої води природний газ у літньому сезоні 2002 і 2003 років становив 100%.

У ДК „газ України» вважають, що й цього року зросте кількість теплокомуненерго, що будуть укладати договору на постачання газу для забезпечення населення гарячою водою. Водночас «Газ України» повідомив, що не буде укладати угоди з підприємствами теплокомуненерго, рівень оплати яких за поточне споживання газу становить нижче 50%. Також ДК „газ України» не буде постачати природний газ тепловим генераціям, що до 1 травня не нададуть графік виплати заборгованості 2003-2004 років за поставлений природний газ.

Довідка. Протягом 2003 року ДК „Газ України» надавала природний газ згідно з укладеними договорами більш ніж 900 підприємствам теплокомуненерго. За підсумками опалювального сезону 2003-2004 років середній рівень розрахунків теплокомуненерго за спожите паливо зріс на 15% і становив 70%. Практично всі області поліпшили динамку розрахунків. Гірше за всіх оплачують спожитий газ теплокомуненерго Донецької, Дніпропетровської і Рівненської областей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus