УКРАЇНА

21:18

24.04

Влада

Еколого-патріотичні партії почали відбір кандидата в президенти

0

Об’єднання політичних партій «Народний президент» висунуло вимоги до майбутнього кандидата на посаду глави держави. Вимоги складаються з трьох блоків: особисті і ділові якості; моральні якості; інтелектуальний рівень. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

На думку членів об’єднання, кандидат має володіти, зокрема, такими особистими і діловими якостями як цілеспрямованість, здатність мобілізувати і переконати людей, харизматичність, публічність, ораторські здібності та демократизм у спілкуванні, вільно володіти українською, російською та англійською мовами, а також має бути незалежним від бізнесів-структур і олігархічних кланів.

Серед моральних якостей, якими має володіти кандидат у президенти, - глибоке почуття патріотизму і готовність самопожертви в ім’я України.

За словами лідера Патріотичної партії України Миколи Габера, ці вимоги не є догмою, оскільки вони будуть винесені на широке суспільне обговорення. Для цих цілей уже відкрита суспільна приймальня, що готова прийняти всі пропозиції і зауваження. Крім того, об’єднанням планується провести низку «круглих столів», науково-практичних конференцій, а також два форуми, на другому з яких об’єднання зробить заяву про підтримку кандидата.

За словами лідера Зеленої екологічної партії «Веселка» Михайла Гуцола, таким кандидатом може бути хто завгодно, навіть член об’єднання. Він не виключає підтримки об’єднанням Віктора Ющенка, Віктора Януковича або Олександра Омельченка. Гуцол також висловив упевненість, що кандидат, якого підтримає об’єднання політичних партій «Народний президент», обов’язково переможе на виборах.

Нагадаємо, що на початку квітня десять партій України підписали угоду про створення об’єднання «Народний президент» з метою висування і підтримки загального кандидата на президентських виборах 2004 року. Угоду підписали партія «Нова генерація України», Політична партія малого і середнього бізнесу України, Патріотична партія України, Українська селянська демократична партія України, Всеукраїнська партія трудящих, Ліберально-демократична партія України, Слов’янська партія України, Партія «Українська національна асамблея», Зелена екологічна партія «Веселка» і партія «Український союз праці «Орий».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus