УКРАЇНА

01:20

12.12

Влада

Місія МВФ планує відвідати Україну в травні

0

Місія Міжнародного валютного фонду планує в травні відвідати Україну, а напередодні українська делегація на чолі з міністром економіки М.Деркачем провела переговори з керівництвом Фонду на Весняному засіданні управляючих МВФ і Світового банку, що тривало з 21 по 25 квітня. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінекономіки.

«МВФ надзвичайно задоволений стабільним макроекономічним станом, а також стрімким економічним зростанням, що спостерігається в Україні протягом останніх років», - зазначила під час зустрічі виконувач обов’язків директора-розпорядника МВФ Анне Крюгер.

За її словами, співробітництво МВФ з Україною в рамках затвердженої 29 березня 2004 року програми «попереджувальний» stand-by спрямовано на вироблення спільної стратегії з метою уникнення потенційних ризиків для української економіки, що можуть з’явитися в майбутні періоди під впливом змін у світовій кон’юнктурі.

Українська делегація обмінялася з керівництвом Фонду думками щодо поглиблення структурних змін в українській економіці, реформуванні банківської системи і подальшому удосконаленні фіскальної і бюджетної політики.

Крім цього, у контексті запланованого на травень 2004 року візиту місії МВФ в Україну, українська делегація провела консультації з членами місії на чолі з Еммануелем Менсбрюгге. Основний акцент був зроблений на обговоренні заходів щодо реалізації програми « попереджувальний стенд-бай ».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus