УКРАЇНА

16:04

18.06

Влада

ЄС затягує визнання України країною з ринковою економікою

0

До 1 травня, коли 10 європейських країн вступлять до ЄС, питання про надання Україні статусу країни з ринковою економікою вирішено не буде. Про це заявив в інтерв’ю журналові «Бізнес» перший заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олександр Чалий.

«Я вважаю, що Єврокомісія штучно затягує бюрократичну процедуру розгляду цього питання, в певній мірі проводячи щодо України дискримінаційну політику подвійних стандартів. Ця проблема у відносинах з ЄС набуває усе більше політичного забарвлення», - зазначив Чалий.

Як повідомляє «ІНФА», заступник міністра закордонних справ наголосив, що надання Україні статусу країни з ринковою економікою в рамках антидемпінгового законодавства ЄС є для неї ключовим питанням. «Таке рішення стало би системною відповіддю на наше занепокоєння у зв’язку з розширенням ЄС», - сказав Чалий. За його словами, ведуться напружені консультації з цього питання і, очікується, що таке рішення ЄС ухвалить найближчим часом.

У результаті переговорів вдалося зберегти обсяги постачань металопрокату на ринки нових членів ЄС на рівні 70% від існуючого обсягу. Водночас Україна намагається зберегти квоту в повному обсязі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus