УКРАЇНА

08:11

22.06

Влада

Пінчук не сварився з Тігіпком

0

Народний депутат Віктор Пінчук заявляє, що його вихід з партії «Трудова Україна» не є наслідком конфлікту з керівництвом партії. Про це Пінчук сказав в інтерв’ю тижневикові «Дзеркало тижня».

«Мені дуже б не хотілося, щоб мій вихід з «Трудової України» хтось розцінював як якийсь жест або наслідок конфлікту. Нічого подібного», - наголосив Пінчук. І додав, що він готовий і надалі підтримувати керівництво партії.

За словами Пінчука, рішення, запропоноване Сергієм Тігіпком щодо реорганізації партії, є «абсолютно правильним».

«Я згідний зі всіма грамотними і виношуваними планами стосовно майбутнього розвитку партії. Але при цьому я не вважаю для себе правильним залишатися в її політичних лавах», - сказав він.

Свій вихід з партії Пінчук пояснює тим, що «якийсь час тому визначив для себе, що рішуче правильним буде поділ бізнесу і політики».

«Я мав у першу чергу сам визначитися, що я, власне, і зробив: по суті, я не політик, а бізнесмен. Я можу себе назвати суспільним діячем, але політикою займатися мені нецікаво», - зауважив Пінчук.

За його словами, бізнесмен має займатися бізнесом. І багато колег-бізнесменів «приймуть для себе подібне рішення», вважає Пінчук.

Що стосується його присутності в парламенті, то, за словами народного депутата, «якщо в країні усе буде складатися нормально», то в наступному скликанні ВР його не буде.

«Якщо в країні наступить період, при якому будуть переслідувати бізнесменів, — це одне, якщо ж нормально буде розвиватися і держава, і суспільство, якщо ми підемо демократичним шляхом, то бізнесменам у парламенті не місце... За демократичних умов має відбутися дистанціювання великого бізнесу від політики», – пояснив Пінчук.

І сказав, що сьогодні він залишається в парламенті, тому що в нього «є зобов’язання перед виборцями». «Ці зобов’язання я виконую і виконаю до кінця», - наголосив депутат.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus