УКРАЇНА

13:49

21.05

Влада

З 24 травня вводяться нові ввізні мита на автомобілі

0

Державна митна служба України повідомляє, що нові мита на ввіз нових автомобілів в Україну будуть стягуватися з 00 годин 24 травня 2004 року в зв’язку з вступом у чинність закону України «Про розвиток автомобільної промисловості України». Про це говориться в розісланому ГСТУ листі від 23 квітня 25/3-9-16/5116-ЕП з посиланням на опублікування закону в газеті «Голос України» від 8 квітня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Закон набирає чинності через 45 днів з моменту опублікування.

До цього моменту до транспортних засобів, що будуть завезені на митну територію України для постійного користування, будуть застосовуватися законодавчі акти, що діяли на момент їхнього ввозу.

З 24 травня рішення про проведення митного оформлення транспортних засобів приймається в кожнім конкретному випадку начальником відповідного підрозділу митного органа, на який покладено функції оформлення транспортних засобів, при наявності документального підтвердження фактів ввозу транспортного засобу на митну територію України до 00 годин 24 травня 2004 року.

Відповідно до нового закону «Про розвиток автомобільної промисловості України» до кінця 2005 року ставка ввізного мита на нові автомобілі з бензиновими двигунами обсягом до 3000 куб. див і дизельними двигунами до 2500 куб. див буде становити15%, з бензиновими двигунами більш ніж 3 л і дизельними більш ніж 2,5 л - 20%. Раніше ставка розраховувалася за 1 куб. див обсягу двигуна і становила близько 2-3%.

Законом передбачене зниження мита на нові автомобілі до 12% з 1 січня 2006 року.

Закон підписаний президентом України Леонідом Кучмою 18 березня поточного року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus