УКРАЇНА

20:21

20.05

Влада

Роман Козак: за моєї каденції Євросоюз увійде до України

0

6 однакових питань до різних кандидатів в президенти

1. Яке Ваше ставлення до Росії? Чи повинна російська стати другою державною в Україні?

- Наше ставлення до Росії - як до сусіда, і то недружнього до України. Ми за те, щоб Україна була незалежною і від Москви, і від Вашингтона, і від Тель-Авіва.

Ні в якому разі. В Україні повинна бути одна державна, як і в більшості держав світу. А російська мова може бути другою державною хіба що в Російській Федерації.

2. Чи реприватизуєте Ви підприємства, роздержавлені за останні роки?

- Ми не будемо проводити реприватизацію підприємств, оскільки, ви розумієте, який соціальний вибух це може викликати. Інша справа, якщо дуже великі об’єкти незаконно приватизовані, то через суд в законом передбаченому порядку це питання можна переглядати. Усі назви підприємств ми розголосимо після того, як прийдемо до влади.

3. Чи стане Україна за Вашої каденції членом НАТО і Євросоюзу?

- Україна за каденції президента Романа Козака створить свій власний блок, свою потугу, який буде реальною альтернативою і Європейському Союзу, і НАТО. Цей блок буде утворено на базі ГУАМ. Я вважаю, що до нього приєднаються і Грузія, і Вірменія, і Прибалтика, але без Росії. Щодо Європейського Союзу, то будемо співпрацювати з ним на рівних. Україна стане світовою потугою, і якщо треба буде, Європейський Союз сам увійде до України.

4. Кого з чинних високопосадовців судитимуть за вашої каденції?

- Судитимуть багатьох високопосадовців, у тому числі й народних депутатів України, в тому числі людей, що зараз при владі, а також тих, хто називає себе опозицією. Список ми оголосимо після того, як я стану президентом. Говорю про тих людей, які сьогодні при владі, а також про тих, які сьогодні користуються ім’ям Ющенка, щоб дірватися до влади. Вони роблять Ющенкові лише шкоду.

Мова йде про всіх людей, навіть незалежно від того, в якому оточенні вони є, якщо вони обкрадали український народ. Конкретніше? Я можу назвати прізвища: Медведчук, Пінчук, Порошенко, Жванія, Тимошенко, Червоненко, Рабінович, Пинзеник, Поживанов, Соболєв, Тєрьохін і так далі, і так далі. В тому числі Ткаченко, який обкрадав, у тому числі Бортник, який обкрадав, і Симоненко, разом з олігархами з Компартії. Прийшовши до влади, ми зберемо усіх цих людей в межах Лук’янівського СІЗО і будемо з ними говорити. Зробимо так, як зробив у Грузії Саакашвілі. Щодо Кучми, то у нас запланована зустріч, і ми з ним усе обговоримо. У ході розмови буде видно, що ми йому можемо запропонувати.

5. Хто з двох Вікторів Вам ідейно ближчий – Ющенко чи Янукович? Чому?

- Жоден. Я не бачу у них ідей. Це люди, які хочуть будь-якою ціною зберегти владу або ж будь-якою ціною отримати цю владу. Все. Ніяких ідей не бачу. Нехай вони обоє воюють між собою, нам вони не цікаві. Я не впевнений, що саме ці двоє вийдуть в другий тур. Якщо вийдуть вони, то ми проведемо в Києві віче і розкажемо, як діяти.

6. Ви віруюча людина? Чи потрібна Україні єдина церква? Якщо так, то навколо якого патріархату вона повинна об’єднатися?

- Я віруюча людина. Без сумніву, Україні потрібна єдина помісна Українська церква. Така Церква в першу чергу має об’єднатися навколо християнських цінностей, а не навколо патріархатів. Кожен патріарх - такий самий член Церкви, як я чи ви. Стрижневими церквами можуть стати Київський патріархат, Греко-католицька церква або ж Автокефальна.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus