УКРАЇНА

16:55

20.05

Влада

Росія не матиме контрольного пакета голосів в ЄЕП

0

Росія в регулюючому наднаціональному органі Єдиного Економічного Простору не буде мати контрольного пакета голосів, повідомили журналістам лідер КПУ Петро Симоненко і лідер депутатської групи «Народний вибір» Микола Гапочка після чергового засідання українсько-російської зустрічі «Україна-Росія – стратегічне партнерство» в Алушті. Про це повідомляє «УНІАН».

За словами Симоненка, орієнтовно Росія буде мати 40% голосів, Україна – 30%, Казахстан – 20%, Білорусь – 10%. Він пояснив, що це запропонували самі росіяни після того, як їм було поставлене відповідне запитання.

Гапочка сказав, що в цьому питанні Росія керується досвідом, який вона застосувала в Євразійській співдружності.

За словами депутата, у принципових питаннях усе буде вирішуватися за принципом «статус кво», «тобто, якщо один з учасників ЄЕП проти, - рішення не ухвалюється».

Раніше українська опозиція виражала занепокоєння, що в ратифікованому Верховною Радою вигляді Угода про ЄЕП суперечить декларованим принципам української евроинтеграції і може призвести до втрати в перспективі значної частини національного суверенітету, який буде передано регулюючим наднаціональним органам, контрольованим Росією.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus