УКРАЇНА

01:40

19.06

Влада

Україна і Росія піднімуть авторитет ООН в Іраку

0

Україна і Росія виступають за посилення ролі Організації Об’єднаних Націй у рішенні іракського питання, і вважають, що авторитет цієї організації сприятиме становленню демократії в Іраку. Про це сказали сьогодні під час спільної прес-конференції в Лівадії президент України Леонід Кучма і президент Російської Федерації Володимир Путін, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Володимир Путін, зокрема, зазначив, що в іракській проблемі «мають бути сформульовані такі рішення, які б влаштували, насамперед, іракський народ». Він зазначив, що міжнародна коаліція, яка контролює зараз ситуацію в Іраку, прийшла туди з єдиною головною метою – принести демократію на іракську землю. «Це означає надати можливість іракському народові самостійно визначати свою долю. Інших тлумачень немає і бути не може», - сказав президент Росії. Однак, за його словами, для цього, необхідно пройти певний етап. «За нашим переконанням, кращим інструментом для досягнення цього рубежу є використання можливостей і авторитету ООН», – наголосив він. «Чим більше ООН буде залучатися до цього процесу, тим краще», - додав він.

Президент України Леонід Кучма також висловив думку, що чим довше продовжується іракська проблема, тим більше світова співдружність, у тому числі і США, розуміють, що сьогодні головним інструментом у рішенні глобальних міжнародних питань має бути Організація Об’єднаних Націй. «Дай Боже, - сказав глава Української держави, - щоб цей процес прискорився».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus