УКРАЇНА

12:09

22.01

матеріали по темі:

Влада

ЄС: Україна хоче сидіти на двох стільцях

0

Участь України в ЄЕП може ускладнити відносини Києва з Європейським союзом. Про це заявив голова Комітету Європарламенту із зв’язків з Україною Ян-Марінус Вірсма в інтерв’ю «Німецькій хвилі».

Політичним вибором Києва назвав європарламентарій Вірсма співпрацю з країнами на кшталт Білорусі, яка має в Брюсселі погану репутацію.

Депутат вважає, що Україна тим самим хоче сидіти на двох стільцях.

”Політичний сигнал є таким: з одного боку Україна хоче наблизитися до Євросоюзу й веде дискусію про можливе членство в ЄС, і водночас вживаються технічні заходи, аби підсилити співпрацю зі Сходом - з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Нас це спантеличує”, - сказав Вірсма.

На його думку, відносини України з ЄС можуть ускладнитися, якщо співпраця Києва з країнами-учасниками Єдиного економічного простору збільшуватиметься, якщо в рамках ЄЕП буде створено митний союз.

Вірсма сумнівається в тому, що між Україною, Росією, Білоруссю та Казахстаном буде створено справді вільну економічну зону. Як зауважив депутат, ці країни не є членами СОТ і не застосовують принципи справжньої вільної торгівлі. Несумісною з правилами СОТ парламентарій назвав, приміром, енергетичну політику Росії

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus