УКРАЇНА

10:52

27.05

Влада

Лазаренко знову вимагає від “Інтера” ефір

0

Сьогодні Павло Лазаренко повторно звернувся до керівництва телеканалу “Інтер” з вимогою надати йому ефір для спростування та власного тлумачення звинувачень його у причетності до вбивств Євгена Щербаня та Вадима Гетьмана, які прозвучали в ефірі телекомпанії під час трансляції фільма “Справжній детектив”. Про це «proUA» повідомила адвокат Павла Лазаренка Марина Долгопола.

Попереднє звернення адвокатів Павла Лазаренка до “Інтера” з цього приводу не було задоволено, оскільки керівник телеканалу Влад Ряшин відповів, що не зрозуміло “яким саме інтересам громадянина Лазаренка розповсюджена (саме розповсюджена, а не заподіяна, - Авт.) шкода, та в чому ця шкода полягає”.

З урахуванням цього, Павло Лазаренко у своїй повторній заяві ще раз повідомляє та уточнює, які саме його права та інтереси порушено під час демонстрації фільму “Справжній детектив”: “...інформація про мою причетність до вчинення злочинів, яка пролунала під час демонстрації з 29 березня по 1 квітня цього року вищеназваного фільму, є негативною, недостовірною та такою, що грубо порушує мої особисті немайнові права і інтереси. Зокрема, телеканалом “Інтер” порушено статтю 28 Конституції України стосовно права на повагу до моєї гідності; гарантовану статтею 62 Конституції України презумпцію невинуватості особи; моє особисте право на використання імені, застережене пунктом 4 статті 296 Цивільного кодексу України”. Відтак Лазаренко вдруге пропонує телеканалу вирішити це питання у цивілізованому позасудовому порядку, щоб уникнути судової тяганини.

Адвокат Лазаренка Марина Долгопола вважає, що телеканал “Інтер” має продемонструвати свою неупередженість та виконати вимоги закону. В іншому випадку, за її словами, безпідставна відмова в наданні ефіру Павлу Лазаренку буде розцінена, як виконання незаконного замовлення проти особи та потягне за собою звернення до суду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus