УКРАЇНА

13:12

19.06

Влада

Путін назвав нових учасників газотранспортного консорціуму

0

Президент РФ Володимир Путін повідомив у Ялті, що переговори про участь в міжнародному газовому консорціумі з управління газотранспортною системою України ведуться з французькою і італійською компаніями. Про це повідомляють РІА «Новости».

«Ми зараз проводимо консультації з французькими та італійськими партнерами - компаніями «Ені» і «Газ де Франс» про їхню участь у російсько-українському газотранспортному консорціумі», – сказав президент Росії на спільній прес-конференції з президентом України.

Раніше йшла мова лише про трьох учасників газотранспортного консорціуму: Україну, Росію і Німеччину.

Нагадаємо, що в Криму президенти України і Росії проводять переговори. Сьогодні вони також були присутні при обміні грамотами про ратифікацію договорів про українсько-російський державний кордон та співробітництво у використанні акваторії Азовського моря і Керченської протоки.

За повідомленням РІА «Новости», Леонід Кучма назвав ратифіковані договори про держкордон найвизначнішою подією в новітній історії російсько-українських відносин. За словами президента України, «одночасна ратифікація договорів парламентами двох країн стала показником бажання розвивати російсько-український діалог у дусі конструктивізму».

Володимир Путин зі своєї сторони подякував парламентам двох країн, які зробили «велику, злагоджену роботу». Він зазначив, що ці угоди зміцнять фундамент стратегічного партнерства між Росією й Україною. «Наші фахівці й уряди знайшли збалансовані і взаємовигідні рішення по Азово-Керченському регіону», - сказав президент. Він наголосив, що це рішення дозволить розвивати співробітництво за такими напрямками, як судноплавство, забезпечення безпеки судноплавства, рибальство та охорона навколишнього середовища. «Росія свідомо йде на цей крок (підписання договору про держкордон), робить це для того, щоб зняти усе, що заважає розвиткові відносин», – сказав Путин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus