УКРАЇНА

10:47

22.05

Влада

Білорусь також підтримала ЄЕП

0

Нижня палата білоруського парламенту – Палата представників – останньою з парламентів «четвірки» у п’ятницю, 23 квітня, ратифікувала угоду про формування Єдиного економічного простору, передає кореспондент агентства «ІНФА».

Угоду 19 вересня 2003 року в Ялті (Україна) підписали президенти Білорусі, Росії, України і Казахстану.

Перший заступник міністра закордонних справ Білорусі Василь Пугачов, представляючи документ депутатському корпусу, відзначив, що мета угоди - створити умови для стабільного і ефективного розвитку економік держав-учасниць і підвищення рівня життя населення.

На частку Білорусі, України, Росії і Казахстану доводиться 94% сумарного ВВП всіх країн СНД і 87% товарообігу. У «четвірці» живе 84% населення СНД. «Четвірка» є «економічно цілком самодостатнім об’єднанням», - наголосив Пугачов.

Найважливішим завданням ЄЕП є формування зони вільної торгівлі без

вилучень і обмежень, що передбачає незастосування у взаємній торгівлі антидемпінгових компенсаційних і спеціальних захисних заходів на базі проведення єдиної політики у сфері тарифного і нетарифного регулювання, єдиних правил конкуренції, субсидії та інших форм державної підтримки. Ратифікація угоди закладе міцний фундамент для подальшого плідного співробітництва і посилення інтеграційних процесів на пострадянському просторі, наголосив Василь Пугачов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus