УКРАЇНА

06:12

22.04

Влада

Кого підтримає НДП?

0

Голова Харківської облдержадміністрації Євген Кушнарьов звинувачує лідера Народно-демократичної партії Валерія Пустовойтенка у спробі розколу організації. Кушнарьов заявив, що цьому сприяє намір Пустовойтенка брати участь від партії у виборах президента-2004, повідомляють «Українські Новини». Кушнарьов також є членом політради НДП.

«Він (Пустовойтенко – Авт.) підвів НДП до межі розколу своєю зовсім необґрунтованою, я б сказав амбіційною поведінкою», – сказав Кушнарьов і нагадав, що рейтинг Пустовойтенка становить 0,3%, і це потрібно брати до уваги, роблячи заяви про бажання брати участь у президентських виборах. «Це абсолютно неадекватна оцінка як власних можливостей, так і сьогоднішнього становища НДП. Дивно, що людина такого рівня поводиться як «жовтеня в політиці», – сказав Кушнарьов.

Нагадаємо, що вчора можливість розколу в НДП прогнозував міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов, який є також першим заступником голови партії і головою Київської організації НДП. Толстоухов сказав, що розкол можливий, якщо Пустовойтенко наполягатиме на своєму висуванні на виборах президента. Толстоухов також заявив, що спробує переконати НДП підтримати на виборах кандидатуру прем’єр-міністра Віктора Януковича.

Зараз парламентській фракції НДП загрожує розпад, тому що чисельність її депутатів наразі є мінімальною – 14 осіб. При цьому один з депутатів – Анатолій Толстоухов – є «сумісником» і перед ним стоїть питання вибору подальшої роботи – у Кабміні або у Верховній Раді. Толстоухов неодноразово заявляв про намір піти у відставку з посади міністра Кабінету Міністрів, однак продовжує суміщати роботу в законодавчому і виконавчому органах влади.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus