УКРАЇНА

05:25

24.05

Влада

Мартинюк закрив засідання парламенту

0

Перший вице-спікер Верховної Ради Адам Мартинюк закрив вечірнє пленарне засідання достроково. Як повідомляє «ІНФА», це пов’язано з тим, що парламент не зміг продовжити роботу через блокування парламенту фракціями «Наша Україна» і БЮТ.

Мартинюк повідомив, що під час перерви відбулося засідання лідерів депутатських фракцій і груп. За його словами, вирішувалося питання про те, коли парламент буде слухати інформацію представників силових структур про події у Мукачевому. Зокрема «Наша Україна» і БЮТ пропонували заслухати цю інформацію вже завтра, водночас представники інших депутатських фракцій і груп висловили думку про недоцільність робити це завтра, тому що ніякої нової інформації представники силових структур не зможуть надати.

Основна частина лідерів депутатських фракцій і груп виступає за те, щоб заслухати звіт генпрокура, міністра внутрішніх справ і голови СБУ 11 травня. Мартинюк також повідомив, що Генпрокурор України направив до Мукачевого слідчого з особливо важливих справ.

Верховна Рада в четвер змогла розглянути тільки одне питання поставлене до порядку денного – внесення змін у календарний план V сесії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus