УКРАЇНА

12:30

27.05

Влада

США стурбовані ходом виборів мера Мукачевого

0

США стурбовані тим, як пройшли вибори мера Мукачевого 18 квітня. Про це говориться в заяві посольства США в Україні, повідомляють «Українські Новини».

«США глибоко стурбовані тим, як були проведені вибори в Мукачевому. За всіма ознаками пройшло явне підтасування результатів голосування», - сказано в заяві.

За інформацією посольства, офіс ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини повідомив американській стороні про безліч випадків порушень процесу голосування і підрахунку голосів.

Крім цього, США одержали інформацію про ряд випадків застосування сили і залякування виборців і спостерігачів.

США, також, заявляють, що не вірять в оприлюднені територіальною виборчою комісією Мукачевого (Закарпатська область) результати про перемогу на виборах мера цього міста заступника голови Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера, сказано в заяві посольства США в Україні. «Ми не віримо, що результати, які повідомила територіальна виборча комісія, адекватно відображають волю мукачевських виборців», - сказано в заяві.

Американська сторона зазначає, що спостерігала дуже тривожну тенденцію порушень і підтасувань під час недавніх місцевих і парламентських виборів в Україні. США сподіваються, що подібні проблеми не будуть властиві для виборів Президента України цього року.

«Ми вітаємо повідомлення про доручення Президента (Леоніда) Кучми провести повне розслідування обставин виборів у Мукачевому і закликаємо владу вжити необхідні заходи, щоб воля виборців не була відкинута за допомогою масових порушень на виборах», - говориться в повідомленні.

При цьому США наголошують, що якщо цілком не розібратися із ситуацією в Мукачевому, то це тільки додасть сміливості тим, хто не хоче допустити проведення вільних і чесних виборів.

Як повідомляло агентство, Верховна Рада доручила Генеральній прокуратурі, Міністерству внутрішніх справ і Службі безпеки України розслідувати порушення на виборах мера Мукачевого.

У неділю, 18 квітня, у Мукачевому пройшли вибори мера.

Територіальна виборча комісія Мукачевого оголосила про перемогу заступника голови Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера на виборах.

Після цього почався скандал з приводу допущених під час виборів порушень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus