УКРАЇНА

03:14

17.01

Влада

НБУ запровадив посади 4 виконавчих директорів

0

Національний банк запровадив посади 4 виконавчих директорів: у економічних питаннях, у адміністративних питаннях, в питаннях готівково-грошового обігу і з питань платіжних систем та розрахунків.

Про це йдеться в постанові НБУ №35 «Про внесення змін до структури центрального апарату Національного банку» від 9 лютого, повідомляють «Українські Новини».

За умовами оплати праці НБУ дорівняв виконавчих директорів до заступників голови Нацбанку. «Встановити умови оплати праці виконавчим директорам на рівні оплати праці заступників голови Національного банку», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в січні 2005 Нацбанк у рамках першого етапу реформування своєї внутрішньої структури ліквідував 4 управління: розвитку банківського сектора, аналізу банківських операцій, контролю за виконанням кошторису, у зв’язках із громадськістю і ЗМІ, а також дирекцію виробничо-господарських підрозділів.

У лютому в рамках другого етапу реформування внутрішньої структури Нацбанк ліквідував генеральний економічний департамент, генеральний департамент банківського нагляду і управління забезпечення фінмоніторингу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus