УКРАЇНА

14:20

27.05

Влада

CФ ратифікував договори про Азов і кордон з Україною

0

Совет Федерації в четвер ратифікував Договір між Росією та Україною про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки. За підтримку цього документа сенатори проголосували одностайно, повідомляють РІА «Новости». Верхня палата парламенту СФ також ратифікував Договір між Росією та Україною про державний кордон. За підтримку документа висловилися 130 сенаторів, «проти» - один, тих, що утримались, не було.

Виступаючи в Совєті Федерації перед ратифікацією російсько-українських документів, глава МЗС РФ Сергій Лавров, закликав сенаторів схвалити договори. Він виразив упевненість, що вступ у силу цих домовленостей допоможе перейти на стратегічний характер нашого партнерства.

Одночасно, виступаючи в Совєті Федерації, глава МЗС РФ зазначив, що у відносинах Москви з Києвом є спірні питання.

«Ми не закриваємо очі на проблеми, що зберігаються, у російсько-українських відносинах і спірні питання, серед іншого розширення співробітництва України з НАТО», - сказав він. І додав, що потрібно «не драматизувати це питання, а шукати шляхи сполучення наших власних відносин з НАТО і з Україною».

І російська, і українська сторони мають погодити свої кроки для того, щоб вийти на формування системи колективної безпеки, вважає Сергій Лавров.

Відносини Росії з Україною є важливою частиною російської зовнішньої політики. «Останніми роками завдяки активному політичному діалогові, торгово-економічному співробітництву і співробітництву в гуманітарній сфері вдалося підсилити російський вектор в українській зовнішній політиці, а також зміцнити відносини довіри», - сказав міністр.

У своєму виступі Лавров, говорячи про відносини з Україною, зазначив і наявні там гуманітарні проблеми. За його словами, у Москві відомо про гуманітарні проблеми наших співвітчизників, пов’язаних з російською мовою.

Міністр наголосив, що це питання є предметом постійної уваги з боку уряду Росії і президента особисто.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus