УКРАЇНА

00:04

25.05

Влада

Білоконь образився на депутатів

0

Коментуючи вчорашнє обговорення подій у Мукачевому у ВР, Міністр внутрішніх справ України Микола Білоконь, зокрема, сказав, що був готовий доповідати про суті справи і сподівався разом з народними депутатами обговорити і тверезо проаналізувати ситуацію. Про це «proUA» повідомили в прес-службі КМУ.

«Мені дуже шкода, що замість цього окремі народні депутати вирішили використовувати високу трибуну для того, щоб продемонструвати неповагу, у першу чергу, до мене як до людини, а також до Міністра внутрішніх справ – представника органу виконавчої влади нашої держави», - заявив Міністр. «Я вважаю, що вирішувати питання в сесійній залі за допомогою лайки і кулака, порушуючи всі норми людської моралі, ніхто не має права», - також зазначив керівник МВС.

Щодо з’ясування причин інцидентів у Мукачевому, Міністр внутрішніх справ України Микола Білоконь наголосив, що міліція і далі буде діяти в рамках повноважень і функцій, визначених законодавством України. МВС виявить «послідовність і неупередженість» під час розслідування інцидентів, що відбулися під час виборів міського голови Мукачевого.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus