УКРАЇНА

00:50

25.04

Влада

Микола Рогожинський: «Я наведу в країні лад!»

0

6 однакових запитань різним кандидатам у президенти

1. Яке у Вас ставлення до Росії? Чи має російська мова стати другою державною мовою в Україні?

- До Росії в мене ставлення як до будь-якої іншої незалежної держави, з якою у нас багато спільної історії, як злетів, так і падінь. У нас стабільні економічні зв’язки з Росією, і це обов’язково буде враховано в моїй державній політиці. Щодо мовного питання скажу: а чи є друга державна мова в Росії або США, де проживають мільйони людей різних національностей?

2. Чи реприватизуєте Ви підприємства, роздержавлені за останні роки?

- Буде удосконалено програму приватизації землі, фабрик і заводів, що будуть задіяні на повну потужність і дійсно будуть належати тим, хто на них працює. Я зроблю так, щоб підприємства, які становлять геостратегічний потенціал України, були державними акціонерними товариствами з державним контрольним пакетом акцій, що буде належати державі.

3. Чи стане Україна за Вашої каденції членом НАТО і Євросоюзу?

- Я гадаю, потрібно, щоб вони шукали зближення з нами, а не ми вимолювали, щоб нас записали в друзі. Геополітична перспектива України полягає в тім, щоб стати самостійним і авторитетним економічним геостратегічним центром.

4. Кого з чинних високопосадовців будуть судити при Вашій каденції?

- Дивлячись на те, який суд ви маєте на увазі. Закон – один для всіх незалежно від рангу і посади. Я наведу в країні лад! Кожен державний службовець буде нести повну персональну відповідальність за свої провини і бюджетні кошти, якими він розпоряджається. Необхідно розірвати фінансовий зв’язок влади і капіталу. Зробити так, щоб владою керував не капітал, а народ. З дня мого обрання на посаду президента України я і моя команда беремо на себе усю відповідальність за долю народу і зуміємо захистити його від горя і ганьби!

5. Хто з двох Вікторів Вам ідейно ближчий – Ющенко чи Янукович? Чому?

- Жоден з них не може бути прикладом. Не сотвори собі кумира.

6. Ви віруюча людина? Чи потрібна Україні єдина церква? Якщо так, то навколо якого патріархату вона має об’єднатися?

- Я людина, що сповідує духовні і моральні цінності. Що стосується єдиної церкви, то за рішенням ЦВК пункт моєї програми, у якому було сказано: «...Єдиний Бог – єдина церква...» був визнаний таким, що містить ознаки положень, спрямованих на розпалювання релігійної ворожнечі і зазіхання на права і свободи людини.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus