УКРАЇНА

01:28

26.05

Влада

Кучма схвалив ратифікацію ЄЕП

0

Президент Леонід Кучма підписав закон про ратифікацію Верховною Радою угоди по формуванню Єдиного економічного простору. Про це «proUA» повідомила прес-служба глави держави.

Леонід Кучма також підписав закони про ратифікацію Верховною Радою договору між Україною і Росією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки і договору про українсько-російський державний кордон.

Як повідомлялося, у вівторок Верховна Рада ратифікувала угоду по ЄЕП, а також два договори – про співробітництво з Росією у використанні Азово-Керченської акваторії і договору про українсько-російський державний кордон.

Угоду про ЄЕП Україна підписала з застереженням, що буде виконувати її в частині, яка не суперечить своєї Конституції.

На початку березня Кабінет Міністрів передав на ратифікацію в Раду угоду про формування ЄЕП, підписану президентами України, Росії, Білорусі і Казахстану у вересні 2003 року в Ялті.

Уряди 4 країн мають наміри до кінця 2004 року підготувати пакет проектів угод, який необхідно підписати для формування ЄЕП.

Україна наполягає на першочерговості створення зони вільної торгівлі в межах ЄЕП і планує ввести її в 2005 році.

Основним положенням договору про співробітництво у використанні Азово-Керченської акваторії є угода про поділ Азовського моря державним кордоном, що поділяє його акваторію на внутрішні води України і внутрішні води Росії.

У цьому договорі Росія вперше встановила, що лінія розмежування повинна бути проведена по Азово-Керченській акваторії.

24 грудня 2003 року Президенти України Леонід Кучма і Росії Володимир Путін підписали договір про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, яким визначили статус Азовського моря як внутрішніх вод.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus