УКРАЇНА

09:44

25.05

Влада

Україна може мати проблеми зі вступом в СОТ

0

В України можуть виникнути проблеми при вступі до Світової організації торгівлі і наближенням до ЄС, якщо угоду про Єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю і Казахстаном буде втілено в життя. Про це в інтерв’ю «Німецький хвилі» заявив речник Комісара ЄС з зовнішніх відносин Дієго де Охеда.

Він зазначив, що не бачить негайних результатів приєднання Києва до ЄЕП, однак це може бути несумісним із проголошеними раніше намірами України вступити до СОТ та ЄС.

Як повідомлялось, у вівторок Верховна Рада ратифікувала Угоду про формування Єдиного економічного простору. Україна підтримала проект угоди про ЄЕП з єдиним застереженням, зазначеним в угоді президентом Кучмою, що Україна буде брати участь у формуванні і функціонуванні ЄЕП лише в рамках, що відповідають Конституції України.

23 лютого 2003 року президенти України, Російської Федерації, Білорусі і Казахстану заявили про створення Єдиного економічного простору, метою якого є формування сприятливого економічного клімату на території країн-учасниць. Водночас Україна погодилася виконувати угоду лише доти, доки вона не буде суперечити Конституції. Головна вимога України – якнайшвидше створення зони вільної торгівлі на території країн-учасниць ЄЕП.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus